![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_ndar_herb.png)
У Рубіжному окупанти демонтують котельні, завали зруйнованих будинків ніхто не розбирає, до звільнених Невського та Новолюбівки вдалося доставити гігієнічні набори
![](https://ndar.loga.gov.ua/sites/default/files/styles/360x260/public/news/1_2427.jpg?itok=94Tzb2pz)
39 разів росіяни відкривали вогонь по деокупованих територіях Луганщини.
«Постійно дістається нашим селам. Тільки у Невському зафіксовано вісім прильотів. Однак нам все ж вдалося доправити туди і в сусідню Новолюбівку гігієнічні набори. Їх одержали 68 місцевих жителів, які досі там залишаються», – прокоментував ситуацію на лінії фронту начальник обласної військової адміністрації Артем Лисогор.
Ворог знов намагався прорвати наш захист поблизу Новоєгорівки та Білогорівки.
Збільшено росіянами й артилерійський тиск – удари з неба завдані по Надії, Твердохлібовому, Новоєгорівці, Білогорівці.
Артилерійських і мінометних обстрілів з боку противника також зазнали Кремінна та Кузьмине.
Окуповане Рубіжне продовжує виживати без мобільного зв’язку та інтернету. В місті з весни минулого року так нічого й не розпочали відновлювати. Не стимулюють місцевих колаборантів навіть так звані «перші вибори», до яких залишилися лічені дні.
У місті демонтують котельні, бо там ще є чим розжитися, і не торкаються завалів зруйнованих росіянами будинків та промислових об’єктів.
Багато де, за словами рубіжан, залишилися тіла людей. Однак на них, як і на місто, росіянам та зрадникам, байдуже.