![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_ndar_herb.png)
У Рубіжному окупанти пропонують власноруч відновити пошкоджені ними багатоповерхівки, місцеві комунальники досі не отримали першої зарплати, росіяни не зменшують авіаційний вплив на Луганщині
![](https://ndar.loga.gov.ua/sites/default/files/styles/360x260/public/news/1_2479.jpg?itok=8PoxQ3Et)
«Під час підготовки до чергових штурмів противник значний акцент робить на авіації. Вздовж лінії фронту на Луганщині застосовує й літаки, й гелікоптери. Тільки за учора удари з неба були нанесені по Надії та Новоєгорівці, – поінформував Артем Лисогор, очільник регіону. – Артилерійські обстріли залишаються на тому ж рівні – ворог її використовує у середньому від 400 до 600 разів на добу. У вівторок росіяни вели обстріл Макіївки, Невського та Білогорівки».
Через півтора роки після окупації Рубіжного там почали казати про можливе відновлення пошкоджених багатоповерхівок. Ніяких показових ремонтів в місті не відбувалося навіть перед так званими «першими виборами».
Тож, місцевим жителям запропонували відремонтувати свої домівки власноруч. В окупаційній адміністрації можуть видати дошки, цвяхи та шифер в обмеженій кількості.
Жителі Рубіжного, як і сєвєродончани з лисичанами, живуть без мобільного зв’язку та інтернету. Найближче місце, звідки можна зателефонувати рідним, – Варварівка. Але кращий зв’язок у Смоляниновому, до якого ще треба доїхати.
Невдоволені станом справ в місті не тільки працівники водоканалу, а й інших підприємств житлово-комунального господарства. Ті, хто влаштувався туди цьогоріч, ще не бачили жодної зарплати.