Прес-центр6 травня 2024, 09:05

У Сєвєродонецьку вакансії є лише на будівництві – зарплату там затримують, на Новопсковщині два роки тривають щоденні відключення світла, росіяни вдарили по Макіївці з реактивної артилерії

«Учора біля Стельмахівки ворог намагався покращити тактичне положення, атакуючи за підтримки авіації. Там наші захисники стримують кожну спробу противника. Тиснули окупанти і в районі Невського, точилися важкі бої в Білогорівці, – поінформував начальник обласної військової адміністрації Артем Лисогор. – Здійснені обстріли з різних видів озброєння в бік Макіївки, Невського, Стельмахівки, Куземівки. Зокрема, по Макіївці росіяни поцілили з реактивної артилерії». 

Упродовж тижня луганські поліцейські зафіксували чергові руйнування будинків у деокупованих населених пунктах. 

Це – чотири домоволодіння у Новолюбівці, які  потрапили під вогонь росіян цьогоріч.

Багато скарг від людей надходить з Новопсковщини, оскільки два роки поспіль там тривають щоденні відключення світла, від чого потерпає місцеве населення. 

Часто про це навіть не попереджають. На відміну від прифронтових населених пунктів, ці громади росіяни окупували досить швидко і руйнування об’єктів інфраструктури там відсутні. Просто загарбникам так схотілося.

Знайти роботу у Сєвєродонецьку вкрай важко. Посади в бюджетних організаціях швидко були розподілені між колаборантами та гастролерами. Промисловість окупанти не відновлюють. 

Вакантні місця є на будівництві, коли набирають працівників на тимчасові роботи. Більшість чоловіків туди вже йде неохоче. Не тільки через загрозу бути мобілізованими – через затримку або взагалі невиплату обіцяних підрядником коштів.