![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_ndar_herb.png)
У Старобільську не вистачає лікарів та медпрепаратів, в Рубіжному мародерство продовжується навіть вдень, росіяни несуть втрати на Луганщині
![](https://ndar.loga.gov.ua/sites/default/files/styles/360x260/public/news/361573469_628569436122805_2405002455033708770_n_0.jpg?itok=whoPiVWe)
«Останнім часом ворог намагається прорвати нашу лінію оборони в певних місцях. Але українські військові були готовими до таких дій росіян, бачать і упереджують ці спроби. Незважаючи на значні втрати в особовому складі і техніці, противник поки не спиняє своїх намірів, – зазначив начальник Луганської обласної військової адміністрації Артем Лисогор. – Авіація окупантів працювала поблизу Білогорівки. Від артилерійського вогню знов постраждали Невське та Білогорівка».
Рівень життя за останній рік погіршився не тільки в зруйнованих росіянами містах, а й в тих, які вони окупували у перші дні повномасштабного вторгнення майже не пошкодженими.
Зокрема, у Старобільську не вистачає ліків в аптеках і медичного персоналу у відповідних установах. Лікарі або евакуювалися до безпечних регіонів України, або поїхали працювати до Луганська. Туди й доводиться їздити, щоб пройти обстеження у вузькопрофільних спеціалістів.
Також місцеві жителі скаржаться на нестачу банкоматів і погану роботу транспорту на території району – до більшості населених пунктів дістатися нічим.
Вже, напевно, по третьому чи четвертому колу триває мародерство в Рубіжному. Перші два відбулися минулоріч. Здавалося, що все цінне з квартир та будинків вже вивезено. Але мародери завжди знайдуть, чим поживитися. Зламують порожні квартири навіть вдень, при свідках. Упевнені у безкарності.