![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_ndar_herb.png)
У травні 2024 року у Закарпатській області відбудеться відкритий фестивальконкурс дитячого та юнацького театрального мистецтва ,,Юні зірки Мельпомени”
![](https://ndar.loga.gov.ua/sites/default/files/styles/360x260/public/news/440793300_850554023784034_7397914414491334563_n.jpg?itok=zGgy5Y7E)
У травні 2024 року у Закарпатській області відбудеться відкритий фестивальконкурс дитячого та юнацького театрального мистецтва ,,Юні зірки Мельпомени”.
Запрошуються аматорські театральні колективи закладів культури клубного типу, закладів освіти, театральних студій вашої області на відкритий фестиваль-конкурс дитячого та юнацького театрального мистецтва ,,Юні зірки Мельпомени”.
Цього року захід проводиться у змішаному форматі. 16 травня 2024 року відбудеться перегляд конкурсних програм членами журі в онлайн режимі. 26 травня 2024 року – нагородження переможців та гала-концерт у м. Берегово.
Заявки та програми конкурсного виступу надсилаються до 13 травня 2024 року включно на адресу комунального закладу ,,Обласний організаційно-методичний центр” Закарпатської обласної ради: вул. А. Волошина, 18, м. Ужгород, 88000 або на електронну пошту: iunizirkymelpomeny@gmail.com Телефон для довідок: 068 982 53 31 – Губена Крістіна.