![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_ndar_herb.png)
У яких школах учні, що перебувають за кордоном, можуть вивчати українознавчий компонент
![](https://ndar.loga.gov.ua/sites/default/files/styles/360x260/public/news/11_418.jpg?itok=tnAykLGm)
Нещодавно МОН визначило особливості навчання дітей, які нині вимушено перебувають за кордоном й навчаються одночасно в школі країни перебування та Україні.
Ці діти можуть навчатися дистанційно в окремо визначених закладах освіти й вивчати лише предмети українознавчого компонента, зокрема українську мову, літературу, історію України тощо.
Діти зможуть уникнути подвійного навантаження від паралельного навчання в українській і закордонній школах.
Цих учнів тимчасово переведуть у класи для вивчення українознавчих предметів, а після повернення в Україну вони зможуть повернутися на навчання до своєї школи.
Щоб навчатися за цією програмою, необхідно зарахувати дитину до школи, у якій надають таку можливість. Звернутися можна за контактами, зазначеними на сайті: bit.ly/3Zzp1p5