![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_ndar_herb.png)
У зв'язку з наближенням Великодніх свят упродовж квітня рятувальники проводять низку заходів, спрямованих на гарантування пожежної та техногенної безпеки у церквах
Так, 28 квітня фахівці Новоайдарського районного відділу Головного управління ДСНС України у Луганській області відвідали культові заклади Щастинського району, де поспілкувалися з настоятелями храмів про дотримання правил пожежної безпеки під час святкових богослужінь.
Фахівці Служби порятунку звертали особливу увагу настоятелів на наявність у будівлях вогнегасників, шляхів евакуації прихожан, протипожежного водопостачання та сигналізації, знаків пожежної безпеки, стан утримання електрогосподарства та приладів опалення. Окрім того рятувальники нагадали священнослужителям дії на випадок виникнення пожежі у храмі. Наприкінці зустрічей надзвичайники вручили настоятелям пам’ятки із роз’ясненням основних правил пожежної безпеки в культових закладах.
За інформацією Новоайдарського РВ Головного управління ДСНС України у Луганській області