![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_ndar_herb.png)
Прес-центр4 грудня 2023, 11:12
В Координаційному центрі допомоги ВПО з Луганської області в Сумській області проводились культурні заходи для наших ВПО
Окрім видачі гуманітарної допомоги в Координаційному центрі допомоги ВПО з Луганської області в Сумській області проводились культурні заходи для наших ВПО.
28 листопада 20 луганчан відвідали виставу - комедію «Як виростити чоловіка в домашніх умовах» у театрі ім. М.С. Щепкіна.
29, 30 листопада та 2 грудня у співпраці з ГО «Дівчата» була проведена серія заходів: «Лекція-зустріч з лікарем-гінекологом. Ліки чи бади, що потрібно знати?»; «Тренінг-танцювальна терапія . Бачата»; та«Контактна та безконтактна імпровізація-відчуй своє тіло».