![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_ndar_herb.png)
В Координаційному центрі допомоги ВПО з Луганської області в Сумській області з 04.09.23р по 08.09.23р видано гуманітарної допомоги у вигляді продуктів харчування для 60 ВПО.
В Координаційному центрі допомоги ВПО з Луганської області в Сумській області з 04.09.23р по 08.09.23р видано гуманітарної допомоги у вигляді продуктів харчування для 60 ВПО.
Також окуляри для зору отримали 13 ВПО.
Представниками БФ «Право на Захист» надано консультацій з юридичних питань – 7 ВПО .
5 вересня спеціаліст відділу ЖКГ Троїцької СВА Сватівського району, надавав консультації та роз'яснював порядок подачі заяв про пошкоджене/знищене житло та порядок отримання компенсації, всього консультації отримали 4 ВПО.
Послуги з цифрової грамотності – 9 осіб. (Опанування застосунку «Дія»)
Також до Координаційного центру надійшла гуманітарна допомога у кількості 20 тон борошна.