![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_ndar_herb.png)
Прес-центр24 травня 2021, 16:05
Відбулася робоча зустріч
![](https://ndar.loga.gov.ua/sites/default/files/styles/360x260/public/news/1_1990.jpg?itok=2KJAtY5v)
Сьогодні, 24.05.2021 року, відбулася робоча зустріч голови Щастинської райдержадміністрації Тетяни Новикової та голови районної ради Олени Коробки з керівником Щастинської міської військово – цивільної адміністрації Олександром Дунцем.
На зустрічі були обговорені актуальні питання: ремонт моста між м. Щастя та с. Старий Айдар; висвітлення діяльності Щастинської міської ВЦА в районній газеті; завершення передачі комунального майна.