![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_ndar_herb.png)
Прес-центр29 квітня 2021, 16:04
ВІДБУЛИСЯ НАВЧАННЯ В М. КРЕМІННА
Сьогодні, 29.04.2021 року, голова Щастинської РДА Тетяна НОВИКОВА та фахівці відділу з питань оборонної роботи та цивільного захисту взяли участь в проведенні сумісних практичних навчань щодо відпрацювання дій органів управління і сил Головного управління ДСНС України у Луганській області, Луганського обласного управління лісового та мисливського господарства із залученням служб цивільного захисту та місцевих органів влади на тему: «Ліквідація надзвичайних ситуацій, пов’язаних з пожежами в природних екосистемах».