![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_ndar_herb.png)
З Днем Української Державності!
Вдруге за історію ми святкуємо День Української Державності. Свято відносно нове - затверджене Указом Президента України від 24 серпня 2021 року №423/2021. Його запровадили з метою утвердження тисячолітніх традицій державотворення, що сягає часів заснування Києва та розквіту держави під управлінням князя Київського Володимира Великого.
Метою свята є утвердження історії України та протидія російській дезінформації про Київську Русь та її хрещення.
Дату святкування Дня Державності України вибрали знакову у День хрещення Київської Русі.
Вітаємо з днем, який нагадує нам, що ми вільні, єдині та незалежні. Бажаємо відчувати єдність та приналежність до української родини, де б ми не були. Бути собою у Львові, Києві, Херсоні. Бути українцем в Іспанії, Італії чи Америці. Говорити українською всюди, де її розуміють. Прославляти Україну там, де про неї мало знають.
З Днем Державності України!
Голова Щастинської районної
державної адміністрації – начальник
Щастинської районної військової
адміністрації Тетяна НОВИКОВА