![](/sites/all/themes/tiun/img/subd_ndar_herb.png)
Звернення голови райдержадміністрації та голови Щастинської районної ради з нагоди Дня пам'яті героїв Крут
![](https://ndar.loga.gov.ua/sites/default/files/styles/360x260/public/news/izobrazhenie_2021-01-29_082805.png?itok=9AqqKEng)
Шановні земляки!
Сьогодні, 29 січня, українська громадськість відзначає день пам’яті героїв Крут. Подвиг студентів, які полягли у бою на Чернігівщині 1918 року, став символом героїзму української молоді у боротьбі за незалежну Україну.
Згадаймо мужність молодих людей, які мріяли і боролися за сильну Українську державу. Символічно, що саме у ці важкі для України часи, ми віддаємо данину шани героям Крут, усім, хто в різні роки, та й сьогодні, відстоює інтереси українців: інтереси державності, соборності та свободи.
Слава Україні!
Героям Слава!
Голова районної Голова
державної адміністрації районної ради
Тетяна НОВИКОВА Олена КОРОБКА