Прес-центр23 травня 2024, 08:05

Під вогнем росіян – Невське та Новолюбівка, окупанти двічі вдарили при спробі роздачі хліба населенню, жителів «лнр» просять подзвонити з пропозиціями щодо стратегічного розвитку «республіки»

«Жителі прифронтових деокупованих сіл регулярно отримують продукти харчування, медикаменти, господарчі товари. Попри небезпеку, представники військової адміністрації, поліція та волонтери по декілька разів на тиждень привозять їм все необхідне. Як і учора, коли росіяни двічі вдарили під час роздачі населенню хліба. На щастя, без постраждалих, – поінформував Артем Лисогор, очільник Луганщини. – У Новолюбівці сталися 14 вибухів. Там є влучання у раніше пошкоджені об’єкти. Так само, як і в Невському. Також під вогонь артилерії та мінометів потрапили Макіївка, Стельмахівка, Куземівка».

Атаки окупантів відбиті від Макіївки, Греківки, Невського, Стельмахівки, Сергіївки, Білогорівки.

По Серебрянському лісу загарбники вдарили керованими авіаційними бомбами.

Окупаційна адміністрація Луганщини оголосила збір пропозицій до плану стратегічного розвитку так званої «лнр». Населенню пропонують зателефонувати по вказаному номеру телефона, висловити своє бачення розвитку, після чого найбільш кмітливих мають записати на прийом до «спеціально підготовленої особи». Підготовленої до крадіжки чужих ідей, а не для генерації власних. План збиратимуть, розраховуючи на найближчі 10 років.