Прес-центр22 травня 2024, 11:05

В Україні з’явилася нова магістерська програма «Публічне управління та адміністрування молодіжної політики»

В Україні з’явилася нова магістерська програма «Публічне управління та адміністрування молодіжної політики»

Розпочато набір абітурієнтів на одну із перших магістерських програм «Публічне управління та адміністрування молодіжної політики». Дана програма розпочинає свою роботу на базі Луцького національного технічного університету у рамках 281 спеціальності – «Публічне управління та адміністрування».

 Програму та її наповнення розробляли експерти й експертки з Міністерства молоді та спорту України, представники й представниці органів місцевого самоврядування та військово — цивільних адміністрацій, Всеукраїнського молодіжного центру, державної програми «Молодіжний працівник» та найпотужніших громадських організацій сфери молодіжної політики та молодіжної роботи, науковці й викладачі провідних ЗВО України.

Цільова аудиторія програми — це особи, які хочуть підвищити свій рівень знань у сфері або навчитися формуванню, реалізації та адмініструванню молодіжної політики.

Щоб стати студентом даної магістерської програми потрібно:

Зареєструватись на здачу ЄВІ та ЄВФВ (галузь 07 Управління та адміністрування) до 29.05 - детальніше за покликанням https://shorturl.at/1F0Cf або https://shorturl.at/mJOme

Скласти іспити у липні 2024 року;

Подати заяву на вступ після 20 липня тут https://zno.testportal.com.ua/master/login (після реєстрації на ЄВІ);

Почати навчатись.

 Додаткова інформація про програму на сайті ЛНТУ за посиланням: https://shorturl.at/77JDR

 Опис програми за посиланням: https://shorturl.at/WGYd3

 У разі додаткових питань можна звертатися до гаранта програми, кандидата економічних наук, доцента кафедри підприємництва, торгівлі та логістики Луцького національного технічного університету – Максима Войчука за електронною адресою - maksym.voichuk@lutsk-ntu.com.ua

 Магістерська програма стартує за підтримки UNICEF Ukraine та ГО «Молодіжна Платформа».